piątek, 29 stycznia 2016

Inspiracje fotograficzne-styczeń 2016

Przypomniałam sobie o serii inspiracji z poprzedniego bloga i postanowiłam ją kontynuować. Ostatnio przeglądałam swoje stare zdjęcia. Miło jest zauważyć postępy, zarówno jako fotograf, jak i modelka. Jednak za każdym razem, gdy trafiam na dzieła takie, jak niżej...Czuję się malutka. Ale to dobrze. To znak, że wciąż chcę się uczyć.

 Inspiracje fotograficzne
styczeń 2016
Większość z tych zdjęć pojawiło się na mojej tumblrowej tablicy, ale że jestem typem człowieka, który nie cierpi gwałcenia praw autorskich, spędziłam kilka godzin na przekopywaniu internetu w poszukiwaniu oryginałów. Podołałam. Często powtarzam, że przede mną nic się nie ukryje. 

Alexander Shark
flickr.com/photos/alexandersharkPrzepiękna gra świateł, chłodne kolory i melancholijny klimat. Jego fotografie są przepełnione spokojem, są bardzo ''mgliste'' i statyczne.

Bella Kotak

bellakotakphotography.com
facebook.com/bellakotakphotographyMistrzyni baśniowych ujęć. Pierwsze, co zwraca uwagę to stylizacja-każda z nich jest dopracowana, pełna detali. W tle mnóstwo motywów roślinnych. 

Colton Onushko; Coltography


coltography.ca
facebook.com/coltography


Ostatnio trafiłam na to ujęcie i jestem w nim absolutnie zakochana. Wbrew pozorom to nie jest kłąb dymu, a...mleko w zetknięciu z wodą. Skąd ci ludzie biorą pomysły...

Corwin Prescott


corwinprescott.com
facebook.com/CorwinPrescottPhotographerPodróżnik. W swoich zdjęciach przedstawia przepiękne krajobrazy z jeszcze piękniejszymi kobietami. Fotografuje głównie aktowo i trzeba przyznać, że robi to z niesamowitym wyczuciem smaku. Człowiek w dziczy z aparatem. Tak bym to ujęła.

Evelyn Bencicova


facebook.com/Evelyn-Bencicova-photography-512209952127627
Głównie studyjne ujęcia. Aktowe wariacje. Mnóstwo sposobów na niebanalne ukazanie ludzkiego ciała. Delikatne, chłodne odcienie wręcz gryzą się z odważnymi kadrami. Cudo.

Maria Babintseva


babintseva.35photo.ru


Wielbicielka rudzielców. Jej zdjęcia przywodzą na myśl rokokowe obrazy. Tu króluje natura i dbałość o scenerię.

Marta Bevacquamartabevacquaphotography.com
facebook.com/Marta-Bevacqua-Photography-136233216442187

Jestem fanką jej portretów. Zresztą, cała kategoria fine-art jest przepiękna i bardzo w moim stylu.

Mira Nedyalkova
miranedyalkova.com
facebook.com/mira.nedyalkova.photographyZawsze podobały mi się wodne/podwodne kadry, ale to, co pokazuje Mira jest mistrzostwem świata. Kobieco, ale niepokojąco. Nieco trupio, rzekłabym.


Natasha Wilson; De Anastacia Photography
deanastaciaphoto.com
facebook.com/deanastaciaphoto
Alternatywnie i kolorowo. Natasha wynajduje oryginalne twarze. Po przejrzeniu jej portfolio stwierdziłam, że praktycznie każde zdjęcie mi się podoba. 

Nathan Carême
instagram.com/nadaecc
flickr.com/photos/nadaecc


Pojedyncze zdjęcie, które mnie urzekło. Tradycyjnie, wygrała miłość do chłodnych barw z pojedynczym, ciepłym akcentem. 

Olivier Valsecchi

oliviervalsecchi.com
facebook.com/Olivier-Valsecchi-186059825924
Fotografia studyjna na najwyższym poziomie. Przepiękne, artystyczne akty, cudnie ukazane mięśnie i kości. Zabawa ludzkim ciałem w wysmakowanej formie.

Parker Fitzgerald


ransomltd.com
instagram.com/parkerfitzhenryUwielbiam wodę na zdjęciach, to już wiadomo. I właśnie to ujęcie mnie urzekło. Jego fotografie są typowo journalowe. Pojedyncze chwile zatrzymane w jednym kadrze. Ulotne i dynamiczne.

Sofi Buzakova500px.com/sbuzakova
vk.com/sofi.buzakovaEterycznie i delikatnie. Podobnie jak poprzednik, Sofi potrafi zatrzymać czas. Piękne plenery i modelki o dziewczęcej urodzie-to główne cechy jej fotografii.
Aż chce się tworzyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Problemy, sugestie?